Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

IAAF ISTANBUL

Fuar Hakkında

Ülkemizi uluslararası platformda temsil ederken kültür ve sanat alanında önemli birnoktaya gelmesini sağlayan İstanbul Sanat ve Antika Fuarı 15-19 Kasım 2023 tarihleriarasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde sanatseverlerin buluşma noktası oldu. Fuarsüresince 32.000 kişi tarafından ziyaret edilen 4. İstanbul Sanat ve Antika Fuarı 4 günboyunca yaklaşık 25 bin m2’ lik alanda 40 antikacıdan 10 bin antika objeye, 60 sanatgalerisinden 1200’ü aşkın sanatçıya ve 5 bin sanat eserine ev sahipliği yaptı.

Sanat ve antika dünyasını 4. defa tek çatı altında buluşturan Demos Fuarcılık tarafındandüzenlenen 4. İstanbul Sanat ve Antika Fuarı 15-19 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlendi.

5 gün boyunca binlerce sanatseveri ağırlayan fuarda, yerli ve yabancı birçok sanatçının eseribeğeni toplarkenOsmanlı Saray Saati, 100 yılı aşkın antika parfüm şişe koleksiyonları, yüzyıllardır hasar görmeden saklanan porselen eşyalar, tarihimize tanıklık etmiş nadide eşyalar, antika halılar ve daha birçok değerli sanat eseri ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Fuarkapsamında gerçekleşen söyleşiler, paneller ve oturumlar sanat, tarih ve koleksiyon bilinci gibiönemli konulara ışık tutarken, katılımcıların bilgi sahibi olması adına da önemli katkılar sağlandı.

Sanat ve Antika Tek Çatı Altında Buluştu

Sanat alanındaki etkinliklerin hız kesmeden devam etmesini dile getiren Demos Fuarcılık GenelMüdürü Hüseyin Aslan ‘’ Demos Fuarcılık olarak yaklaşık 25 senedir yapılmamış olan sanat veantikayı tek çatı altında buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu projeyi hayata geçirmekisteyerek yola çıktık ve başardık. Fuarımızda yaklaşık 120 firma yer aldı. Bu kapsamda fuarçağdaş sanattan, yakın dönem Türk ressamlarına ve tarihimize iz bırakmış antika objelerin evsahipliğini yaptığı bir organizasyon. İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’nın hem sanatseverlere hem de antika tutkunlarına farklı bir deneyim yaşattığını düşünüyorum. Yoğun bir ilgiyle karşılaştıkve gelen yorumlar bizi çok mutlu etti. Önümüzdeki yıllarda çalışmalarımızı sürdürmeye devamedeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Fuar ARTIOX  Yeni Nesil Sanat  Yatırım Platformunun İsim sponsorluğunda gerçekleşti.  Artioxfuarda 100 m2 lik bir alanda ziyaretçileri Sanat Yatırımı Yapmanın En Kolay  Yolu hakkında yenigelişmeleri anlattı.  Stand çok büyük bir ilgi ile karşılandı.

Fuar 2024 de 13-17 Kasım 2024 tarihlerin de  tekrar ziyaretçileri ile buluşacak.